Hepynats mini mix

Tento mini Hepynats balíček doporučujeme pro všechny, kteří chtějí ochutnat naše oříškové krémy. V tomto balení naleznete 6 malých skleniček, od každého druhu jednu za zvýhodněnou cenu.

Balení obsahuje:

1 x 30g Arašíd, 1 x 30g Arašíd hořká čoko, 1 x 30g Arašíd mléčná čoko, 1 x 30g Arašíd bílá čoko, 1 x 30g Kešu, 1 x 30g Kešu bílá čoko kokos.

 

Skladem
179 Kč
Kategorie: Výhodná balení
Hmotnost: 1 kg

Složení:

Arašíd: 100% pražené arašídy původem z Argentiny.

Arašíd hořká čoko: 80 % pražené arašídy původem z Argentiny a 20 % hořká čokoláda z Ekvádoru (kakaové boby, kakaová hmota, kakaové máslo, panela).

Arašíd mléčná čoko: 80 % pražené arašídy původem z Argentiny a 20 % mléčná čokoláda (kakaové boby, kakaové máslo, panela, sušené mléko).

Arašíd bílá čoko: 80 % pražené arašídy původem z Argentiny a 20 % bílá čokoláda (kakaové máslo, sušené mléko, panela).

Kešu: 100% kešu ořechy původem z Afriky.

Kešu bílá čoko kokos: 80 % kešu ořechy z Afriky, 10 % kokos z Filipín a 10 % bílá čokoláda (kakaové máslo, sušené mléko, panela).

Upozornění: Po otevření spotřebujte do 1 měsíce. Výrobek může obsahovat stopy arašídů a skořápkových plodů. Usazený olej na povrchu másla, tuhá konzistence a bílé krystalky jsou přirozeným jevem, stačí ho promíchat. Doporučujeme před konzumací ponechat při pokojové teplotě. Skladujte v suchu a temnu do 25°C.

Výrobce: Alena Košnarová, Jiříkovská 19, 40801 Rumburk

∗Veškeré informace k jednotlivým produktům naleznete po rozkliknutí odkazu.

www.hepynats.cz/e-shop/arasid/

www.hepynats.cz/e-shop/bila-coko/

www.hepynats.cz/e-shop/horka-coko-2/

www.hepynats.cz/e-shop/mlecna-coko/

www.hepynats.cz/e-shop/kesu/

www.hepynats.cz/e-shop/kesu-bila-coko-kokos/