O nás

Oříšková másla hepynats. Příběh, který vás namlsá

„Máš pro máslíčka nějaký slogan? Něco, co je vystihuje? Víš, abychom to dali na web a lidi měli jasno,“ ptá se mě textařka, se kterou dáváme dohromady nějaké to povídání o hepynats.

Já s oblibou a nejradši říkám, že jsou prostě boží,“ odpovídám jí. Protože fakt jsou.

Možná, že takhle by to úplně stačilo. Že teď o těch našich arašídových a kešu máslech víte to nejdůležitější. Já si ale myslím, že to zkusím ještě trochu jinak:

 onas-a

 

Jsem Ála, velká milovnice oříškových másel. Jenže u nás jsem dlouhou dobu nenarazila na takové, které by zapadalo do mých chutí, a složením i do životního stylu. Miluju pohyb, a ještě víc dobré a kvalitní jídlo bez zbytečných náhražek, přidaných barviv a dalších látek pro doladění chutí. 

Postupem času to do sebe nějak zapadlo, a první, doma vyrobená máslíčka byla na světě. Teda na lžičce, abych byla přesná. Teda na jazyku. A na posezení. Skvělá dobrota, kterou si vychutnávám jen tak na lžičku, ochutím kaši, namažu opečený toast, poleju lívance, nebo přidám do pečení nějakého senzačního dortíku.


Čistá, ze základních a přírodních surovin.
Ničím nedoslazovaná, barvená, ani jinak chemicky „dolaďovaná.“
Máslo vám dodáme ve skle, zabalené hezky ekologicky.

Ta radost při jejich výrobě mě pohltila natolik, že jsem se vývoji té nejlepší chuti věnovala intenzivně celý jeden rok. V jeho průběhu jsme dali do kupy tým, s jehož pomocí to všechno vzniká ještě o kus líp. 

 

onas-b

 

Arašídy máme z Argentiny, kešu z Afriky, mandle z Kalifornie a pro čokošku jezdíme do českých Troubelic. Tady se čokoládě věnují v rodinném podniku a v kvalitě, která vás doslova „zčokoláduje“.  Nedáváme do skleniček nic, co tam nemá být. Žádná umělá sladidla, přidaný cukr, lepek ani palmový olej. Čokoláda je slazená panelou, přírodní třtinovou šťávou.

Je to prostě radost. Radost dělat. A radost jíst.

Ale tu největší radost mi uděláte, když hepynats ochutnáte. Když si dopřejete arašídová, kešu nebo mandlová másla v tom nejčistším složení, které je našemu tělu nejpřirozenější. 

Dobrou a poctivou chuť přejeme.

 

Kontakt 

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole:

Zpět do obchodu